W sobotę 14 stycznia w Schronisku Pięć Stawów odbyła się licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki wspaniałym Darczyńcom można było wylicytować min.: Książki "Lawiny", "Magia nart", przewodnik skiturowy "Tatry na nartach" oraz oryginalny plakat "Nie strzelaj w Sylwestra!" ufundowane przez Tatrzański Park Narodowy z dedykacją Dyrektora Szymona Ziobrowskiego.

Unikatowe wydawnictwo Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem "Sztuka ludowa na Podhalu" z szablonami rysowanymi przez Stanisława Barabasza, w przepięknej,twardej,wiązanej oprawie.

Jedyny w swoim rodzaju kalendarz na 2017 rok wydany przez Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z autografem Naczelnika Jana Krzysztofa.

Oraz dwa oryginalne, tatrzańskie zdjęcia oprawione w ramki autorstwa Jana Wierzejskiego.W tych wersjach żadnego egzemplarza nie można było kupić w sklepie.

Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy, a Wam Gratulujemy - podczas licytacji oraz kwesty w Dolinie Pięciu Stawów udało się zebrać 4560zł i 11 Euro!

Do zobaczenia za rok :)